Termínová listina - podzim 2018 (předběžná)

24 čec 2018
151 krát
                   TERMÍNOVÁ LISTINA - SK BAŤOV 1930 z.s. - PODZIM 2018  
             
kolo den datum      čas                  zápas místo  
2. NE 12.8. 17.00 Hluk : MUŽI Ostrožská Lhota  
2. NE 12.8. 13.30 DOROST : Bojkovice Sportovní areál Baťov
        (zažádáno o odklad)    
3. SO 18.8. 10.00 MUŽI : Nevšová Sportovní areál Baťov
3. NE 19.8. 14.00 Strání : DOROST Strání  
             
4.       ŽÁCI : volno    
4. SO 25.8. 16.30 Holešov : MUŽI Holešov - Střelnice  
4. NE 26.8. 13.30 DOROST : Brumov Sportovní areál Baťov
             
5. 31.8. 18.30 MUŽI : Skaštice Sportovní areál Baťov
5. SO 1.9. 10.00 Kunovice : DOROST Kunovice  
5. NE 2.9. 9.30 st.-11.15 ml. Slušovice : ŽÁCI Slušovice  
1. NE 2.9. 10.00 PŘÍPRAVKA : Holešov Sportovní areál Baťov
             
6. SO 8.9. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Viktoria Otrokovice Sportovní areál Baťov
6. NE 9.9. 13.30 DOROST : Louky Sportovní areál Baťov
6. NE 9.9. 16.00 Štítná nad Vláří : MUŽI Štítná nad Vláří  
2. PO 10.9. 17.00 Kroměříž "A" : PŘÍPRAVKA Kroměříž - UT  
             
7. 14.9. 18.30 MUŽI : Provodov Sportovní areál Baťov
7. SO 15.9. 9.30 st.-11.15 ml. Staré Město : ŽÁCI Širůch  
7. SO 15.9. 10.00 Slavičín : DOROST Slavičín - UT  
3. PO 17.9. 17.00 PŘÍPRAVKA : Bystřice pod Hostýnem Sportovní areál Baťov
             
8. 21.9. 18.30 MUŽI : Velké Karlovice Sportovní areál Baťov
8. SO 22.9. 9.30 st.-11.15 ml. Valalšské Klobouky - Brumov : ŽÁCI Brumov - UT  
8. SO 22.9. 13.00 Mladcová : DOROST Mladcová  
4. NE 23.9. 17.00 PŘÍPRAVKA : Viktoria Otrokovice Sportovní areál Baťov
             
9. SO 29.9. 15.30 Morkovice : MUŽI Morkovice  
9. SO 29.9. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Bojkovice Sportovní areál Baťov
9. NE 30.9. 13.30 DOROST : Hluk Sportovní areál Baťov
5.     hlášenky Morkovice : PŘÍPRAVKA Morkovice  
             
10. 5.10. 18.30 MUŽI : Brumov Sportovní areál Baťov
10. SO 6.10. 9.30 st.-11.15 ml. Rožnov pod Radhoštěm : ŽÁCI Rožnov p.R. - UT  
10.     hlášenky Hulín : DOROST Hulín  
6. NE 8.10. 10.00 PŘÍPRAVKA : Kroměříž "B" Sportovní areál Baťov
             
11. SO 13.10. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Kunovice Sportovní areál Baťov
11. SO 13.10. 15.00 Juřinka : MUŽI Juřinka  
11. NE 14.10. 13.30 DOROST : Rožnov pod Radhoštěm Sportovní areál Baťov
7.     hlášenky Chropyně : PŘÍPRAVKA Chropyně - UT  
             
12. 19.10. 18.30 MUŽI :Luhačovice Sportovní areál Baťov
1. SO 20.10. 9.30 st.-11.15 ml. Slavičín : ŽÁCI Slavičín - UT  
12. SO 20.10. 10.00 Viktoria Otrokovice : DOROST Kvítkovice  
             
2. SO 27.10. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Uherský Brod Sportovní areál Baťov
13. SO 27.10. 14.30 Bystřice pod Hostýnem : MUŽI Bystřice pod Hostýnem
13. NE 28.10. 13.30 DOROST : Štítná nad Vláří Sportovní areál Baťov
             
1. 2.11. 18.30 MUŽI : Boršice Sportovní areál Baťov
3. SO 3.11. 9.30 st.-11.15 ml. Zlín "B" : ŽÁCI Paseky - UT  
1. NE 4.11. 10.00 Uherský Brod : DOROST Uh.Brod - Orelský stadion

Kontakt

SK Baťov 1930 z.s.

Erbenova 1891
76502 Otrokovice 

IČO: 227 69 285
registrován u ministerstva vnitra pod č.j.VS/1-1/86 140/11-R

bankovní spojení Komerční banka:
107-1060190277/0100

web: www.skbatov.cz

Tylova 727 Otrokovice IČO: 227 65 285
registrován u ministerstva vnitra pod č.j.
VS/1-1/86 140/11-R
bankovní spojení Komerční banka:
107-1060190277/0100
web: www.skbatov.cz - See more at: http://www.skbatov.cz/2014/index.php/component/k2/item/49-kontakt#sthash.uQ9QLJIK.dpuf

POPULÁRNÍ

ODKAZY

logo ofs clenstvi FACR 100 100