Archiv

Máme před sebou další kolo, muži v pátek přivítají Nový Jičín

Nastávající kolo mistrovských utkání přinese našim fanouškům fotbalovou zábavu od čtvrtka až do pondělí. Už ve čtvrtek totiž ke svým zápasům nastoupí naši žáci, kteří si 15.kolo předehrávají v Kroměříži.
Tradiční páteční podvečer bude patřit našim mužům, ti se v dalším důležitém souboji utkají s Novým Jičínem, který stejně jako nás trápí záchranářské starosti. Také dorost odehraje své utkání v obvyklém čase, sobotní dopoledne bude patřit jejich zápasu se sdruženým týmem Brumova a Štítné nad Vláří.
Fotbalový víkend pak v pondělí odpoledne zakončí naši nejmladší, kteří se tentokrát vypraví do Zlechova, tam na ně již netrpělivě čeká místní Fotbalová akademie.

Je tu další ročník REGIONS´CUPU, i letos má SKB ve výběru kraje své zástupce

Středa 24.4.2024 bude dnem, kdy do dalšího ročníku REGIONS´CUPU vstoupí výběr Zlínského KFS, který jakožto obhájce loňského evropského bronzu tento ročník zahájí až třetím kolem.
Je nám ctí, že se v nominaci do tohoto prestižního výběru dostalo také na hráče SKB, když ve výchozí nominaci najdeme Kubu Kašíka, hned trojice našich borců pak figuruje mezi náhradníky (Roman Vitásek, Patrik Šiška a Vítek Zapletal).

Muži druhému celku tabulky vzdorovali hodinu, o body je připravil minutový výpadek

Muži sehráli na půdě favorizovaných Kozlovic vyrovnaný zápas, ve kterém bohužel nedokázali zužitkovat žádnou ze svých šancí. Soupeř v tomto byl šťastnější, když vítěznou branku vstřelili za smolné pomoci našeho stopera.
Důležitější pro náš mladý tým však určitě bude až následující domácí zápas, ve kterém doma v páteční podvečer přivítáme soupeře ze spodních pater tabulky Nový Jičín, takže opět půjde o obligátních 6 bodů.

Dorost potvrdil roli favorita a v domácím utkání zdolal Hluk

Po porážce v Bojkovicích měl dorost ideální příležitost k napravení reputace, když v domácím prostředí v sobotním dopoledni přivítal celek ze spodních pater tabulky. Přestože byli domácí favoritem, bylo utkání vyrovnané a baťovští se museli spokojit s těsným vítězstvím o jednu branku.

V dalším kole cestují naši muži do Kozlovic, doma se představí pouze dorost

Máme před sebou další víkend, což znamená další kolo mistrovských utkání všech našich týmů včetně přípravek, kterým jejich 'ostré' zápasy začínají v pondělí.
Náš A-tým svůj zápas na horké půdě favorita soutěže Kozlovic odehraje v neděli odpoledne, tentýž den dopoledne pak ke svým zápasům nastoupí žáci, které čekají líté boje v Bojkovicích. Jako jediní se doma představí dorostenci, kteří v sobotním dopoledni přivítají Spartak Hluk. 
Pondělkem začne soutěžní sezóna také našim přípravkám, které stejně jako žáky čeká výlet do Bojkovic.

V dalším záchranářském duelu naši muži přestříleli olomoucký HFK

Tenisovým výsledkem skončil sobotní souboj dvou týmů z dolních pater tabulky. Naši muži byli i díky dvougólovým Sotolářovi s Novákem úspěšnější a bodově jsme se tak na našeho soupeře dotáhli.

Dorost nenavázal na hladké vítězství v derby a z Bojkovic se vrací s prázdnou

Na půdě aktuálně druhého celku tabulky se sice baťovští dorostenci prezentovali slušnou hrou, v koncovce se však prosadil pouze kapitán týmu Pšenčík, což na bodový zisk tentokrát nestačilo.

Muži v dalším zápase hostí HFK Olomouc netradičně v sobotu, dorost zajíždí do Bojkovic

V dalším kole se cesty našeho A-týmu a dorostu takříkajíc rozejdou, když muži odehrají svůj zápas podruhé v řadě doma (- POZOR, netradičně v sobotu odpoledne!!!), zatímco dorost se tentýž den dopoledne představí v Bojkovicích.
Žáci pak odehrají své zápasy taktéž v sobotním dopoledním čase na domácím kolbišti, kde přivítají sdružený tým Bystřice p.H./Slavkov p.H. 

Dorostenecké derby dominantně ovládl domácí Baťov a drží tak titul Vládci Otrokovic

V sobotním městském derby naši dorostenci uštědřili svému soupeři z druhého konce našeho města tvrdý direkt, když jej doslova deklasovali. K dalšímu zápasu míří naši kluci do Bojkovic, kde se utkají s aktuálně druhým celkem tabulky.

Klub se před utkáním se Skašticemi slavnostně rozloučil s čtveřicí našich bývalých hráčů

Ještě než v pátek zazněl úvodní hvizd do píšťalky při výkopu našeho souboje se Skašticemi, proběhlo slavnostní poděkování našim bývalým hráčům, kteří za uplynulou dekádu výrazným způsobem pomohli našemu klubu při cestě z 1.B třídy až do divize.

Muži v důležité bitvě zdolali Skaštice i díky Vitáskem chycené penaltě

Páteční podvečer patřil sváteční atmosféře a bojovnému fotbalu. To vše za ideálního počasí vyústilo v důležitý tříbodový zisk baťovských, kteří se díky tomu bodově dotáhli na své dnešní soupeře. V utkání krom tradičně spolehlivého Vitáska zazářily naše mladé pušky, z nichž zejména Kopecký naznačil, že v něm dříme velmi zajímavý potenciál.

V pátek muži v další bitvě o 6 bodů hostí Skaštice, dorost v sobotu čeká derby

Další veledůležitý souboj čeká v páteční podvečer naše muže, ti se v záchranářské bitvě utkají se Skašticemi, které mají aktuálně o 3 body více než my. Podaří se našim mužům tuto bodovou ztrátu dorovnat??
Tento dozajista zajímavý zápas orámuje slavností událost, v rámci které proběhne poděkování našim bývalým hráčům, kteří se podíleli na postupu z 1.B třídy až do divize. Kteří to byli? Na obě otázky se dozvíme odpověď už zítra navečer!
Dorost pak v sobotu čeká třaskavé derby, kdy na své půdě přivítáme soupeře z největších, a to kvítkovickou Viktorku, hrající momentálně pod názvem FC Zlínsko. Věřme, že souboj o krále Otrokovic dopadne v náš prospěch a následující půlrok se tímto titulem budeme honosit my.
Svůj první jarní zápas odehrají tento víkend naši žáci, kteří namísto tradiční soboty odehrají svůj premiérový zápas této části sezóny v neděli, kdy se kluci představí v Uherském Brodě.

Dorost nestačil na lídra soutěže a v Kunovicích prohrál o 4 branky

Dorost čekala v Kunovicích těžká mise a bohužel branka hned v 1.minutě naznačila, že to bude zřejmě mission impossible. Za dalších 20 minut již domácí vedli o 3 branky a bylo jasné, že body tentokrát zůstanou doma. Baťovští sice postupně vyrovnali hru, nicméně Kunovice zápas kontrolovali a další výhrou si upevnili pozici na špici tabulky. 

Muži na horké půdě ve Slavičíně zabojovali a přivezli bod za remízu 1:1

Baťov se na Velký pátek představil ve Slavičíně a bylo zřejmé, že domácí jsou v tomto utkání jasným favoritem, po dosavadních třech jarních kolech si totiž třemi výhrami drželi stoprocentní úspěšnost. To ještě podtrhli už v 8.minutě, kdy se Kořenkem dostali do vedení, baťovští však nehodlali prodat svoji kůži lacino a Sotolářem se jim ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Slavičín sice ve druhé půli tahal za delší konec provazu, druhý gól však i díky spolehlivému Vitáskovi v naší brance nepřidal a oba soupeři se tak rozešli smírně.

Muži vyráží na horkou půdu do Slavičína, kde o další body zabojují na Velký pátek

Ani o Velikonočním víkendu nebudeme ochuzeni o fotbalová utkání, i když tentokrát budeme muset za všemi našimi týmy vyrazit na hřiště soupeřů. Muži se na Velký pátek dopoledne představí ve Slavičíně, se pokusí domácímu favoritovi uzmout aspoň nějaký ten bodík, dorost zajíždí k vedoucímu týmu soutěže do Kunovic, kde je taktéž čeká velmi těžký zápas. Žáci finalizují se svojí přípravou a generálku na jarní část soutěže odehrají v Mařaticích, kde se představí rovněž v sobotu.

Zobrazeno 1–15 z celkem 796

Facebook

Aktuální články

Máme před sebou další kolo, muži v pátek přivítají Nový Jičín

Nastávající kolo mistrovských utkání přinese našim fanouškům fotbalovou zábavu od čtvrtka až do pondělí. Už ve čtvrtek totiž ke...

Je tu další ročník REGIONS´CUPU, i letos má SKB ve výběru kraje své zástupce

Středa 24.4.2024 bude dnem, kdy do dalšího ročníku REGIONS´CUPU vstoupí výběr Zlínského KFS, který jakožto obhájce loňského...

Muži druhému celku tabulky vzdorovali hodinu, o body je připravil minutový výpadek

Muži sehráli na půdě favorizovaných Kozlovic vyrovnaný zápas, ve kterém bohužel nedokázali zužitkovat žádnou ze svých šancí. Soupeř...

Fotbal Partner