Ladislav Brslica | | Žáci

Konec února měli starší žáci nabitý, ve dvou dnech stihli odehrát halový turnaj i přípravný zápas

Poslední únorový víkend si naši starší žáci nemohli stěžovat na nudu - v sobotu se zúčastnili halového turnaje pořádaného zlínským OFS, v neděli pak vyrazili k přípravnému zápasu do Starého Města.

V sobotu 25.2. 2023 se někteří starší žáci SK Baťov 1930 zúčastnili turnaje OFS Zlín, který se konal v hale SPŠ na Štěrkovišti.

V turnaji nastoupilo 10 mužstev a náš tým obsadil 4.místo,s bilancí tři vítězství a dvě prohry. Kluci vstřelili celkem 12 branek, o které se podělili: Doležal 2,Fagulec 2, Koplík 2, Pernička 2,Sanitrák 2, Olšák 1

   "Turnaj byl brán jako zpestření, aby si kluci zahráli, protože celá příprava probíhá venku na umělém povrchu v areálu SAB", komentoval výsledek trenér L.Zapletal .

Příprava:

Staré Město - SK Baťov 1930 4:3 (1:2)

 V neděli 26.2.2023 nastoupili starší žáci k venkovnímu zápasu ve Starém Městě, který se odehrál na umělém povrchu na Širůchu.  V první části zápasu jsme soupeře přehrávali a zaslouženě po pěkné střele Kotíka šli do vedení. Po rohovém kopu však nechali obránci volné hned dva hráče soupeře a jeden z nich bez problémů srovnal hlavou na 1:1. Ke konci poločasu jsme si vytvořili převahu, při níž soupeř fauloval v pokutovém území a penaltu bezpečně proměnil Fagulec.

Do druhého poločasu poslal trenér L. Zapletal většinu hráčů, kteří se zúčastnili sobotního halového turnaje. Domácí byli běhavější, technicky velmi zdatní a začali se více prosazovat. Jedna ze střel se odrazila k brankové čáře a rozhodčí ukázal ke středovému kruhu. Podivné vyrovnání hosty neuklidnilo a po střelách z dálky zbytečně inkasovali. Ke konci zápasu ještě korigoval výsledek střelou pod břevno Zábojník.

Do zápasu se zapojilo všech 18 přítomných hráčů, utkání splnilo svůj účel a ukázalo klukům, že do začátku sezóny mají co zlepšovat.

 Příští přípravu odehrají žáci doma v sobotu 4.3.2023 v 9:30 na areálu SKB.

Fotogalerie

1 1
1 2
1 3

Facebook

Aktuální články

Díky dohrávkám nás tento týden čeká fotbalová smršť

Naše žáky čeká tento týden vskutku hektický program - díky jejich účasti na mezinárodním turnaji v Rakousku (viz jiný příspěvek) bude...

Žáci se zúčastnili mezinárodního turnaje v Rakousku

Ve dnech 26.- 28.5.2023 se mladší a starší žáci kategorií U- 13 a U - 15 zúčastnili mezinárodního fotbalového turnaje Mozart Trophy v...

Muži loupili v Holici, tři body vystřelil Šiška

Díky řadě absencí (zranění, karty) přijel Baťov na předměstí Olomouce ve značně kombinované sestavě doplněné třemi dorostenci, po...

Fotbal Partner